PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

ZŁOTY SPONSOR

investLotto

SPONSOR

Logo-DMG

LOGO-Swiat

Logo pure

Logo Toyota

KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI JUŻ 11 PAŻDZIERNIKA

plakat arekPrzed nami kolejna odsłona Grand Prix Koszalina w biegach. Już 11 października przeprowadzimy Koszaliński Bieg Górski. Trasa bardzo wymagajaca, górska, z dużymi przewyższeniami o długości 5km pokonywana w zależności od dystansu raz lub 3 razy.

Zapisy, regulamin i mapka na stonie:  przejdź...

Wyniki GP 2013/2014 - Edycja Specjalna

P1100963

W dniu dzisiejszym, tj. 29 marca 2014 roku, odbyła się Edycja Specjalna Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza. Jak zawsze spotkaliśmy się w Kłosie, jednak tym razem w wyjątkowej formule. 22 zawodników ruszyło kolejno na trasę zgodnie z najlepszymi rezultatami uzyskanymi w tym sezonie GP w taki sposób, aby w razie gdyby każdy wyrównał ten wynik spotkać się na linii mety. Stało się inaczej, ponieważ aż 16 spośród biegaczy poprawiło swój wynik w zdecydowanej większości bijąc przy okazji rekordy życiowe.

Na starcie różnica między pierwszym a ostatnim zawodnikiem wynosiła ponad 11 minut, na mecie zaś niecałe 5 minut. Wszyscy na mecie byli zadowoleni z rezultatów oraz samej idei rozgrywania takiego biegu. Zabawa była przednia, na mecie rozmowy o przebiegu zawodów nie milkły.

Więcej…
 
Wyniki Biegu Ulicznego - Nie tylko dla Kobiet

1939667 731335386900908 1979686046 nKoszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przeprowadziło imprezę rekreacyjno-sportową pod nazwą "BIEG ULICZNY - NIE TYLKO DLA KOBIET", która odbyła się 8 marca 2014 roku na obiekcie sportowym ZOS "Gwardia" przy ulicy Fałata w Koszalinie. Centrum zawodów znajdowało się w hali, a trasy zawodów przebiegały ulicami: Orląt Lwowskich, Fałata, Monte Casino, Powstańców oraz Sportową.

O godzinie 10.30 Prezydent Miasta Piotr Jedliński otworzył odbyło uroczyście imprezę, a następnie dał sygnał do startu dla uczestników Biegu Rodzinnego. Rodziny miały do pokonania odcinek 600m, a nagrodą dla najmłodszych była zabawa na rekreacyjnych urządzeniach pneumatycznych bez ograniczeń czasowych oraz łakocie.

Więcej…
 
GP Klubu Biegacza 2013/2014 zakończone ???

P1100940Sympatycy biegania spotkali się u podnóża Góry Chełmskiej, aby rywalizować o kolejne punkty w ramach Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza TKKF. Wiosenna pogoda sprzyjała osiąganiu dobrych rezultatów z czego skorzystali uczestnicy ustanawiając wiele rekordów życiowych na dystansie 5km.

Wyniki       Klasyfikacja końcowa               Zdjęcia

Bieg rozgrywany po raz szósty zakończył rywalizację w sezonie 2013/2014. Jednak to nie koniec !!!

Więcej…
 
IX Edycja halowej ligi zakończona

IMG 6076Turniejem o Puchar Ligi zakończono rozgrywki w ramach CARECO LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ. Finałowa runda odbyła się 23 lutego w hali sportowej ZOS przy ulicy Fałata 34. Tradycyjnie w rywalizacji obserwowaliśmy wiele niespodzianek. W rundzie finałowej znalazły się zespoły pierwszoligowe: BIULUX (3 miejsce), PARTNER (6 miejsce) oraz KANGUREGANO (7 miejsce). Ku zaskoczeniu Puchar Ligi zdobyła drużyna PARTNER.

O godz. 15.00 odbyło się podsumowanie sezonu 2013/2014 i wręczenie pucharów, dyplomów, nagród. Ceremoni wręczenia dokonali: Z-ca Prezydenta ds. polityki Społecznej Leopold Ostrowski oraz Sekretarz Zarządu Koszalińskiego TKKF Anna Orzeł.

Więcej…
 
Biegamy w każdy poniedziałek i czwartek

ralff 032Od listopada 2013 prowadzimy treningi na stadionie "Bałtyk" w każdy wtorek i czwartek. Pierwszą fazę zapobiegania kontuzjom (dużo czasu spędziliśmy na siłowni) zakończyliśmy w grudniu. Aktualnie jesteśmy w fazie budowania wstępnej formy ( pracujemy nad mechaniką i ekonomicznością biegu),  którą zakończymy startem w Biegu Ulicznym - Nie tylko dla Kobiet w dniu 8 marca 2014 roku.

Zapraszamy niezdecydowanych w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18.00.

 
Ogromny sukces naszych lekkoatletów

P1080940Ogromnym sukcesem zakończyli swój udział reprezentanci Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w XXIII Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w COS w Spale w dn. 15 lutego br.

Koszalińska reprezentacja wystąpiła w 10 osobowym składzie, zdobywając łącznie 22 medale (10 złotych, 8 srebrnych, 4 brązowe) i ustanawiając 1 Halowy Rekord Polski - Kazimierz Bułczyński w pchnięciu kulą oraz 1 Halowy Rekord Mistrzostw Polski - Jerzy Krauze w biegu na 200m.

Zdjęcia

Więcej…
 
Odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie

W dniu 27 stycznia 2014 roku, w sali nr 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie ul. Rynek Staromiejski 3-7 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Koszalińskiego TKKF. W trakcie zebrania zostały przedstawione sprawozdania z działalności za rok 2013 Komisji Rewizyjnej i Zarządu oraz plan działnia  na 2014 rok.  Po czym członkowie jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi Towarzystwa.

Następnie Sekretarz odczytała proponowane przez Zarząd w Statucie Towarzystwa zmiany, które zostały zatwierdzone.

Kolejnym punktem zebrania było zatwierdzenie uchwały Zarządu w sprawie wykluczenia członka Stowarzyszenia. Zarząd uwzględniając wagę decyzji o wykluczeniu, zdecydował się na poddanie uchwały pod dyskusję i głosowanie Walnego Zebrania. Należy nadmienić, że zgodnie z obowiązującym prawem nie musiał tego robić (wykluczony członek nie skorzystał z prawa do odwołania się od uchwały Zarządu,  co przewiduje Satut).

Swoje stanowisko przedstawiły obie strony w około 10 minutowych wystąpieniach, po czym przystąpiono do głosowania nad zatwierdzeniem uchwały w sposób "tajny". Decyzja członków Towarzystwa okazała się wysoce niekorzystna dla wykluczonego, ponieważ zdecydowana większość opowiedziała się za zatwierdzeniem uchwały Zarządu (jeden głos przeciw).

Zebranie zakończyła dyskusją oraz wystąpienie Przewodniczącego Komisji Uchwał i Wniosków.

Sprawozdanie za 2013              Plan działania na 2014 rok

  1. Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej KTKKF za 2013 rok.

  2. Sprawozdanie Zarządu KKKF z działalności za 2013 rok.

  3. Plan działania na 2014 rok.

  4. Udzielenie absolutorium Zarządowi.

  5. Zmiany w Statucie KTKKF.

  6. Zatwierdzenie Uchwały Zarządu w sprawie wykluczenia członka Stowarzyszenia.

 
Zapadły rozstrzygnięcia w CARECO LIDZE 2013/2014

100 1186W dniu 25 stycznia 2014 roku rozegrano turniej halowej piłki nożnej, który zakończył rozgrywki w ramach CARECO LIGI w sezonie 2013/2014. W rozgrywkach udział wzięło 17 drużyn, które w pierwszej rundzie rywalizowały systemem "każdy z każdym". Rundę rewanżową przeprowadziliśmy z podziałem na I i II ligę według zajętych miejsc po rundzie pierwszej.

Mistrzem ligi został zespół "SZTORM", który o 8 punktów wyprzedził zespół "KSM NA SKARPIE". Na miejscu trzecim uplasował się zespół "BIULUX". Obrońca tytułu z poprzedniego sezonu "KARTEL" uplasował się na miejscu V, a miejsce IV zajął zespół sponsora tytularnego "CARECO GALECO". Należy nadmienić, że zespoły reprezentujące Stowarzyszenie "SZTORM" trzykrotnie w historii tryumfowały w lidze (2 x "SZTORM" i 1 x "KARTEL")

W drugiej lidze najlepszym zespołem okazali się uczniowie ze szkoły w Boninie "SZKOŁA BONIN", którzy wyprzedzili o 9 punktów zespół "EXTRA DACH", zaś na miejscu III zespół "CK105".

Przed nami PUCHAR LIGI, który rozegrany zostanie w drugiej połowie lutego.

Więcej…
 


GRAND PRIX KOSZALINA

W BIEGACH - 2014

Zapisz się .....

KOSZALIŃSKIE TKKF ZAPRASZA NA WSPÓLNE BIEGANIE

Biegacz

Zajęcia zorganizowane odbywają się w poniedziałki i czwartki w godz. 18.00 - 19.30 na stadionie LA przy ulicy Stawisińskiego. W trakcie zajęć istnieje możliwość skorzystania z szatni i prysznica.

Od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-20.00 zapraszamy na treningi indywidualne - bieżnia stadionu Bałtyk.