ZŁOTY SPONSOR

a44acd9634eed398

invest

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XIII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

SPONSOR

Logo-DMG

  Zapisz się do biegów i nordic walking  

27.12.2015 - VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 5km  (Zapisy)

27.12.2015 - Marsz Nordic Walking - 3km   (Zapisy)

Jamneński Tour Biegowy - zapisy na stronie: www.biegikoszalin.pl

Spotkanie Klubu Biegacza

dsc 1836

Dnia 14 września br. (poniedziałek, przełożone o tydzień) o godzinie 18 odbędzie się spotkanie Amatorskiego Klubu Biegacza KTTKF w klubie Przylesie przy ulicy Szenwalda 2. Serdecznie zapraszamy i liczymy na wysoką frekwencję.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz  tel. 607 498 662

 
ZA NAMI KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI 2015

bg2015W dniu 29 sierpnia 2015 roku przeprowadziliśmy kolejną edycję Biegu Górskiego składającego się z dwóch dystansów - 5km i 15km, oraz dodatkowo dla miłośników kijków Górski Nordic Walking na dystansie 5km. Pogoda dopisała i o godzinie 11.15, w liczbie około 150, ruszyli na trasę miłośnicy biegania i dwóch kijków. Na dystansie 5km najlepszym okazał się reprezentant TKKF Koszalin Krzysztof Musiał, wśród Pań najszybciej dobiegła Małgorzata Kotara-Pałka, a na drugim miejscu nasza reprezentantka Iza Frontczak. Nasi reprezentanci byli również najlepsi w kategoriach wiekowych: M3 - Marcin Śnieżko, M4 - Jan Zwoliński, M5 - Krzysztof Bogdanowicz, M6 - Waldemar Kozłowiecki. Na 15km najszybszym był Wiesław Jarosz z JW 1223 Koszalin, zaś wśród kobiet nasza reprezentantka Martyna Chodor, zaś z naszych reprezentantów wygrał również w kategorii M6 Andrzej Markowski. Po dekoracji nagród odbyło się m.in. losowanie upominków i voucherów na weekendowy pobyt w ośrodku nad morzem (od sponsora Arca Medical Spa). 

Wyniki 5km      Wyniki 15km     Wyniki NW 5km      Galeria zdjęć Ani     Galeria zdjęć Eweliny

 
TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

TENIS ZIEMNY AFISZKoszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza na Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego. Turniej odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2015 roku, w ramach miejskiej akcji "Bezpieczne Wakacji 2015" na kortach ziemnych za szkołą muzyczną przy ulicy Fałata w Koszalinie.

Kategorie wiekowe z podziałem na dziewczynki i chłopców: do 9lat, 10-12lat, 13-15lat

Zgłoszenia przyjmujemy w dniu imprezy od godz. 9.00 w miejscu imprezy. Serdecznie zapraszamy dzieci do współnej zabawy.

 
KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI

Mapa Górski -2015rJuż 29 sierpnia 2015 roku przeprowadzimy górski bieg w Koszalinie. Trasa przebiega po Górze Chełmskiej, najwyższym nadmorskim wzniesieniu Pomorza Środkowego, ma 137 m. n.p.m. Bieg odbędzie się na dystansie 5km oraz 15km.

Miłośników nordic walking zapraszamy na górski rajd na dystansie 5km.

Zapisy na stronie: http://sportznami.pl/tournaments/gpkoszalina/

 
BIEG HERKULESA 2015

herk2015W dniu 26 lipca 2015 roku współorganizowaliśmy wespół Zarządem Obiektów Sportowych w Koszalinie Bieg Herkulesa. Docelowo bieg miał się odbyć dzień wcześniej. Niestety, na wskutek całkowitego załamania pogody, kierując się względami bezpieczeństwa zawodników, organizatorzy musieli przenieść zawody na następny dzień. Zaczęliśmy od biegów dziecięcych. O 15.30 do startu ruszyły maluchy do lat ośmiu (400 metrów), a po nich dzieci do lat 13 (600 metrów). Najmłodszy uczestnik miał 2 lata. Zainteresowanie było ogromne. Rodzice przeżywali starty swoich pociech czasami bardziej, niż one same. Dzieci wspaniale się ścigały, pokonując przeszkody i stojących na trasie rycerzy z mieczami. Na mecie każdy dostał słodki upominek i napój, a także każdemu z nich został wypisany pamiątkowy dyplom okończenia biegu. Po dzieciach ruszyli dorośli, najpierw 2 biegi mężczyzn, potem tylko kobiety i znowu mężczyźni i weterani, a na samym końcu sztafety. Do pokonania 3 pętle po 2,2 km każda i razem ponad 30 przeszkód. Wśród mężczyzn wygrał Sebastian Rybaczek reprezentujący Formę Rosnowo, zaś wśród kobiet nasza reprezentantka 4RUN TKKF Koszalin - Izabela Frontczak. W sztafetach najlepsi ooazali się zawodnicy Bryzy Postomino Team. Gratulacje! Swoje kategorie wiekowe wygrali inni nasi reprezentanci - Gosia Krzewińska (K35+) oraz Krzysztof Bogdanowicz (M50-59). Miejmy nadzieję, że za rok nic nie zakłóci przebiegu imprezy i spotkamy się po raz kolejny.

Wyniki      Wyniki sztafet

 
STARTOWALIŚMY W PÓŁMARATONIE

11542116 694337087367785 8528977204711126740 nW dniu 19 lipca 2015 roku kilkunastoosobowa grupa naszych reprezentantów wzięła udział w XXVIII Półmaratonie Lipcowym w Okonku. Rywalizacja po ulicach miejscowości zgromadziła wielu kibiców, co wpływało na osiąganie dobrych wyników na atestowanej trasie rywalizacji. Po zakończeniu biegu uczestniczyliśmy w spotkaniu integracyjnym przy grillu.

Był to kolejny wspólny wyjazd integracyjny Klubu Biegacza 4RUN TKKF Koszalin.

WYNIKI

 
Za nami II Mistrzostwa w Aquathlonie

bbl14

W niedzielę 5 lipca 2015, przy niezwykle upalnej i słonecznej pogodzie na terenie Wodnej Doliny przeprowadzliliśmy II Otwarte Mistrzostwa Koszalina w Aquathlonie. Impreza cieszyła się zainteresowaniem mediów, była telewizja i stacje radiowe. O godzinie 17.00 do wody wskoczyło niespełna 20 śmiałków. Najpierw przepłynęli odległość do smoka na środku zalewu i z powrotem do brzegu, a następnie ruszyli ścieżką wokół zalewu do mety usytuowanej powyżej plaży. Na mecie pierwszy zameldował się Grzegorz Raczyński, zwycięzca poprzedniej edycji, uczeń Gimnazjum Sportowego nr 1 w Koszalinie. Wśród Pań najlepszą okazała się Natalia Zawadzka. Gratulacje. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Była to ostatnia edycja tych zawodów. W przyszłym roku w miejsce tej imprezy planowane są Otwarte Mistrzostwa Koszalina w triathlonie.

 

 
Startowaliśmy w Sławnie, Miastku, Jarosławcu i Koszalinie.

bbl13

Miniony weekend - 4-5 lipca 2015 - obfitował w wiele imprez sportowych, w których udział wzięło wielu członków TKKF, zajmując wysokie lokaty. Najpierw 4 lipca w Sławnie w XIII Biegu 12 Mostów, udanie zaprezentował się Mateusz Witkowski, który zajął wysokie 7 miejsce w kategorii open, przegrywając jedynie z koalicją ukraińskich biegaczy oraz znanym polskim biegaczem Piotrem Drwalem. Mateusz oczywiście zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii, a poza nim na najwyższym miejscu na podium stanęli w swoich kategoriach wiekowych Grzegorz Szymajda i Arkadiusz Kozak. 5 lipca w I Biegu MTS Hammer w Miastku udanie zaprezentował się ponownie Grzegorz Szymajda, który zajął 3 miejsce w kategorii open, przegrywając jedynie z dwójką biegaczy ukraińskich. Poza nim udanie pobiegli pozostali nasi biegacze, Gosia Krzewińska zajęła 1 miejsce w swojej kategorii, zaś Jacek Moszyński i Waldemar Kozłowiecki byli odpowiednio 2 i 3 w swojej kategorii wiekowej. Byliśmy również widoczni w XXV Biegu Po Plaży w Jarosławcu, jak i w zawodach w aquathlonie w Koszalinie.