ZŁOTY SPONSOR

a44acd9634eed398

invest

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XIII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

SPONSOR

Logo-DMG

  Zapisz się do biegów i nordic walking  

01.03.2015 - Bieg Tropem Wilczym - 1963m, 10km (atest PZLA)

24.05.2015 - XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów - 1 mila, 10km (atest PZLA)

25.07.2015 - Bieg Herkulesa - 6km,  strona: www.biegherkulesa.pl

29.08.2015 - Koszaliński Bieg Górski - 5km, 15km

27.12.2015 - VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 5km (atest PZLA)

GP1

Spotkanie Klubu Biegacza

p1130569

Dnia 6 lipca br. (poniedziałek) wyjątkowo z racji wakacyjnego systemu działania klubu osiedlowego Przylesie o godzinie 17, a więc godzinę wcześniej odbędzie się majowe spotkanie Amatorskiego Klubu Biegacza KTTKF w klubie Przylesie przy ulicy Szenwalda 2. Serdecznie zapraszamy, nie spóźnijcie się.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz  tel. 607 498 662

 
Miting Klubu Biegacza

Dnia 25 czerwca 2015 roku odbył się Miting Amatorskiego Klubu Biegacza. 21 osób stanęło do walki na 3 dystansach: 100m, 200m i 12-minutowym, czyli Teście Coopera. Pogoda dopisała, wiele osób pobiło życiówki, a w związku z tym, że znaczna część startowała na kilku dystansach mogło ich paść kilkanaście, a może i więcej. Zdjęcia zostaną załączone jutro, tymczasem oto wyniki:

Wyniki   Zdjęcia

 
II MISTRZOSTWA W AQUATHLONIE

TriathlonW dniu 5 lipca 2015 roku na terenie Wodnej Doliny w Koszalinie przeprowadzimy II Otwarte Mistrzostwa Koszalina w Aquathlonie. Zawody odbędą się w ramach II Festiwalu Pełnia Życia.Dystans do pokonania to 450 m pływania i 2,2 km biegu.Od wtorku ruszają zapisy. Ilość uczestników to 300 osób. 

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia zawodów, a zawodnicy na podium dyplomy. Udział bezpłatny !!!

 Do startu dopuszczeni zostaną dzieci od 10 roku życia, więc zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy. Pomiar czasu CHAMPIONCHIP, a wyniki na żywo w internecie i na ekranie na plaży. Zapraszamy do udziału.

Regulamin zawodów            Zapisy

 
BIEGALIŚMY W NEUBRANDERBURGU

p1130569

W dniach 12-14 czerwca 6-osobowa delegacja biegaczy z Koszalina, w tym 4 członków Klubu Biegacza przy KTKKF-ie wzięło udział w jubileuszowym 25 Tollenseseelauf w Neubrandenburgu, czyli naszym mieście partnerskim. Robert Kościelniak i Grzegorz Szymajda wzięli udział w półmaratonie, zaś Krzysztof Bogdanowicz i Dariusz Jarosz w maratonie. Pogoda czyniła bieg wielkim wyzwaniem, upał dosłownie zwalał z nóg. Ich wyniki można zobaczyć tutaj.

Zdjęcia

 
MITING LA ORAZ SPRZATANIE TRASY BIEGU

p1130344

Dnia 25 czerwca planujemy zorganizować nieco inną formę wspólnego spotkania biegowego na stadionie Bałtyku, ponieważ odbędzie się tam Miting Klubu Biegacza, podczas którego pobiegamy na kilku dystansach i pomierzymy życiówki na dystansach, na których na codzień nie startujemy. Póki co zaplanowane jest 100m, 200m oraz Test Coopera, niemniej gdy pojawią się chętni możliwe jest przeprowadzenie dodatkowych dystansów. Zaczynamy o godzinie 18 wspólną rozgrzewką.

Ponadto 30 czerwca, a nie jak pierwotnie planowano 23, odbędzie się inne spotkanie biegaczy, acz w nieco innym celu. We wtorek o 17 spotykamy się przy Parku Linowym Avana i wspólnie wyruszamy posprzątać trasę Biegu Górskiego. Bierzemy grabie, chęci i wspólnie oczyszczamy jeden z ciekawszych szlaków biegowych na terenie Góry Chełmskiej, by potem o 18:30 "przetestować" nowo oczyszczony odcinek.

 
ZA NAMI OSTATNIA EDYCJA LETNIEJ MILI

bbl12

W dniu 09.06.2015 odbyła się już ostatnia edycja - trzecia - Letniej Mili na stadionie Bałtyku Koszalin. Pogoda dopisała, było słonecznie i kilkanaście stopni. Idealna pogoda do biegania. Jak zwykle przybyło Nas liczne grono, tym razem około 40 osób, by zmierzyć się z dystansem 1 mili. Tradycyjnie zaczęliśmy od rozgrzewki, którą poprowadzili nasi trenerzy akcji BIEGAM BO LUBIĘ: Arkadiusz Kozak i Mateusz Witkowski, a następnie przystąpiliśmy do biegu. Ponownie biegliśmy w dwóch turach. W pierwszej turze wystartowali m.in. nasi najmłodsi uczestnicy - 6-letni Wojtek Sugier i 11-letnia Hania Mazurek. Brawo. Najszybciej wśród Pań pobiegła Małgorzata Kotara-Pałka, zaś wśród Panów bezkonkurencyjny był Mateusz Witkowski. Po biegu tradycyjnie zrobiliśmy rozbieganie.

A kolejne spotkanie sympatyków biegania już w czwartek o godzinie 18.30 na stadionie Bałtyk. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zajęciach!

Wyniki III Letniej Mili    

 
Biegaliśmy w Trzebiatowie

P1090147

Dnia 6 czerwca br. liczna grupa biegaczy z Koszalina i okolic pobiegła w Trzebiatowie. Pogoda była wymagająca, niemniej wielu z nas udało się osiągnąć się dobre wyniki, stanąć na podium bądź zbliżyć do satysfakcjonujących rezultatów. Sam bieg miał niemałe zgrzyty organizacyjne, niemniej atmosfera nam dopisała.

Zdjęcia

 
WE WTOREK III EDYCJA LETNIEJ MILI

bbl11Już we wtorek dnia 09.06.2015 zapraszamy wszystkich miłośników biegania na zajęcia, które odbędą się na stadionie LA Bałtyk o godz. 18.30. Zajęcia te odbywają się w ramach ogólnopolskiej akcji "BIEGAM BO LUBIĘ". Będzie to kolejna, już III edycja Letniej Mili, jak i okazja do ustanowienia rekordów życiowych na dystansie 1 mili (1 609m). Do zobaczenia w najbliższy wtorek. Udział oczywiście bezpłatny, bez rejestracji. Wystarczą chęci. Zapraszamy serdecznie.