ZŁOTY SPONSOR

a44acd9634eed398

investLotto

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

SPONSOR

Logo-DMG

 

              Zapisz się do biegów .....           

01.03.2015 - Bieg Tropem Wilczym - 1963m, 10km (atest PZLA)

24.05.2015 - XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów - 1 mila, 10km (atest PZLA)

25.07.2015 - Bieg Herkulesa - 6km,  strona: www.biegherkulesa.pl

29.08.2015 - Koszaliński Bieg Górski - 5km, 15km

27.12.2015 - VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 5km (atest PZLA)

GP1

HALOWY TURNIEJ OLDBOJÓW

P1130786W dniu 25 stycznia 2015 roku w hali sportowej przy ulicy Fałata w Koszalinie przeprowadziliśmy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów. Współorganizatorem turnieju był Klub Piłkarski STRAŻAK ŚWIESZYNO. Do udziału w turnieju zaproszono osiem drużyn, które w drodze losowania podzielono na dwie grupy. Rozgrywki prowadzono system „każdy z każdym” w grupach.

Oto wyniki:

Więcej…
 
27 STYCZNIA 2015 ZIMOWA MILA GÓRSKA

DSC 0094Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu biegowym już w najbliższy wtorek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom prowadzimy wspólne specjalistyczne treningi dla miłośników biegania składające się ze wspólnej rozgrzewki oraz udziale w spontanicznym biegu na dystansie 1 mili (1 609m).
Zbiórka uczestników o godz. 18.30 przy ulicy Rolnej na wysokości parku linowego. Następnie przeprowadzimy wspólną rozgrzewkę. Start o godz. 19.00 z ulicy Piłsudskiego na wysokości wjazdu na parking szpitala.
Ten dystans może pokonać każdy, a pomiaru ręcznego czasu w nagrodę dokonana zwycięzca edycji. Następnie każdy uczestnik osobiście zapisze swój wynik na tablicy. Udział w treningu jest bezpłatny. Liczymy na udział rodzin z dziećmi.
Wśród wszystkich uczestników każdej edycji rozlosujemy upominki.

 
MAŁY WIELKI PIŁKARZ

RYL2EBSW dniu 17 stycznia 2015 roku w hali sportowej przy ulicy Fałata w Koszalinie współorganizowaliśmi turniej dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Mali piłkarze przybrali barwy największych europejskich klubów. W turnieju Mały Wielki Piłkarz 2015 wystąpiły dzieci w wieku 5-7 lat.

Gorąco dopingowani przez swoich rodziców mali piłkarze ambitnie walczyli na dwóch boiskach przybierając barwy największych europejskich klubów, jak FC Barcelona, Manchester United, Atletico Madryt, Chelsea Londyn, Bayern Monachium, Arsenal Londyn, Real Madryt, Juventus Turyn czy Manchester City. W dwudziestu pięciu meczach strzelono ponad 108 bramek. Każdy uczestnik imprezy został uhonorowany pamiątkowym medalem.

Organizatorami turnieju były  Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej oraz Klub Sportowy Gwardia Koszalin.

 
BIULUX ZDOBYWA PODWÓJNĄ KORONĘ

Tabela Puchar LigiW dniach 17/18.01.2015 roku przeprowadziliśmy turniej o Puchar Koszalińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Podwójną koronę w sezonie 2014/2015 wywalczył zespół BIULUX pokonując w finale zespół KARTEL (1:0).

 
ZIMOWA MILA GÓRSKA 3/6

DSC 0022W dniu dzisiejszym odbyło się 3 spotkanie miłośników biegania z cyklu Zimowa Mila Górska. Uczestnicy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce, a następnie w sprawdzianie na dystansie 1 mili. Sprzyjająca pogoda pozwoliła uczestnikom na uzyskanie wielu rekordowych wyników na tej trasie.

To był sprawdzian poziomu wytrenowania organizmu w okresie przygotowania do sezonu biegowego 2015. Odbędą się jeszcze 3 edycje (co 2 tygodnie, bez względu na warunki pogodowe).Start przy ulicy Piłsudskiego na alejce asfaltowej obok parkingu przy szpitalu, a meta na szczycie Góry Krzyżanka (przy wieży widokowej). Wbiegamy alejką asfaltową pod górę, następnie prawą stroną jezdni na szczyt góry. Różnica poziomów n.p.m to 88 metrów. Nie ma ograniczeń wiekowych, każdy startuje na własną odpowiedzialność, poprzez wpisanie się na listę i złożenie podpisu. Po zakończeniu wszystkich edycji przewidujemy wyróżnienia dla uczestników.

Zestawienie wyników po 3 edycjach     Galeria zdjęć - autor Ewelina Środa

 
Styczniowe GP za nami

p1120963

Kolejna edycja Grand Prix Klubu Biegacza w Kłosie za nami. Tradycyjnie o godzinie 10 wystartowaliśmy na dystansie 5 kilometrów, które to najszybciej pokonał Mateusz Witkowski z wynikiem 18 minut 3 sekundy. Udział wzięło 37 osób. Kolejna edycja już 14 lutego.

Wyniki  Generalka  Zdjęcia

 
PODSUMOWANIE GP W BIEGACH 2014

R8Q1PKADokonaliśmy podsumowania V edycji GRAND PRIX KOSZALINA W BIEGACH 2014. W zeszłym sezonie zaliczane do cyklu były następujące imprezy: "Bieg nie tylko dla kobiet", XII Międzynarodowy Bieg Wenedów", "VI Cross Góry Chełmskiej", "Koszaliński Bieg Górski" oraz "VI Koszaliński Bieg Sylwestrowy". Aby zostać sklasyfikowanym w cyklu, należało wystartować w minimum 4 imprezach.

Ceremonia wręczenia wyróżnień odbędzie się 7 marca 2015 roku po zakończeniu biegu z okazji Dnia Kobiet.

Klasyfikacja końcowa cyklu

 
TURNIEJ DLA SKRZATÓW

SkrzatW dniu 17.01.2015 r. wspólnie z Klubem Piłki Nożnej "Gwardia", organizujemy turniej piłki nożnej dla najmłodszych "MAŁY, WIELKI PIŁKARZ". W turnieju udział weźmie 12 zespołów, a początek w hali sportowej ZOS przy ul. Fałata 34 o godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy kibiców !!!