NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XIII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

SPONSOR

Logo decathlon Koszalin

Letnia Mila Na Stadionie

bbl10

Po krótkiej przerwie znowu zaczynamy kolejną edycję mili biegowej - tym razem "Letniej Mili Na Stadionie". Już w najbliższy wtorek 17.05.2016 Pierwsza Edycja tej mili. Tradycyjnie spotykamy się o 18.30 na rozgrzewce na stadionie lekkoatletycznym Bałtyku Koszalin, a o 19.00 startujemy do mili, którą podzielimy na kilka tur, żeby uniknąć tłoku na bieżni. Bez opłat, bez zapisów, serdecznie zapraszamy! Tym, którzy nie lubią biegać po stadionie, przypominamy, że w tym samym czasie (we wtorki) biega po lesie grupa TKKF, zbierająca się przy parku linowym przy ulicy Rolnej o godzinie 18.30. 

 

 

 
Nasi reprezentanci w Wings for Life

wings8 maja 2016 roku tradycyjnie w Poznaniu odbyła się polska edycja Wings for Life World Run, wspaniałej imprezy charytatywnej, która swoim zasięgiem obejmuje cały świat. O godzinie 13.00 czasu polskiego w 34 miastach na wszystkich kontynentach wyruszyło do zmagań blisko 90 tysięcy biegaczy, w tym prawie 4 tysiące w Poznaniu. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów TKKF Koszalin, którzy pobiegli dla tych, co nie mogą biec. A byli to: Małgorzata Krzewińska, której udało się pobiec najdalej - 21,73 km, Weronika Wolf - 18,84 km, Zygmunt Karnicki - 15,79 km i Beata Wolf - 12,37 km. Gratulacje i wielkie brawa. Dodatkowo należy wspomnieć, że Gosia w Polsce była najlepsza w swojej kategorii (K55), a także w tej kategorii 18 na świecie, tuż za słynną Rosą Motą z Portugalii.

 
Spotkanie Klubu Biegacza maj 2016

p1140296W maju spotykamy się w drugi poniedziałek miesiąca. Jest to spowodowane tym, że w długi weekend klub przy ulicy Szenwalda jest nieczynny. Czyli spotykamy się 9 maja 2016 r. o godzinie 18 w klubie Przylesie przy ulicy Szenwalda 2. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz tel. 607 498 662

 

 
Nasi reprezentanci w Szczecinku

szczecinekW dniu dzisiejszym, tj. 24.04.2016 roku w Szczecinku odbył się 33 Międzynarodowy Bieg im. Winanda Osińskiego, w którym tradycyjnie wystartowało wielu mieszkańców Koszalina i okolic, a wśród nich bardzo liczna grupa członków TKKF Koszalin. Pogoda nie nastrajała optymistycznie, przed biegiem nad Szczecinkiem szalała śnieżyca i było bardzo zimno. Całe szczęście na czas biegu prawie przestało padać i w zimnej aurze wielu zawodników pobiło swoje rekordy życiowe, bądź było blisko ich poprawienia. W tych ciężkich warunkach znakomicie spisali się mieszkańcy Koszalina: Anka Konieczna (K-40) i Zofia Kilar (K-70) zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach, a drugie Norbert Borzęcki (M-30) i Małgorzata Krzewińska (K-50) - reprezentantka TKKF Koszalin. Gratulacje dla nich i dla wszystkich naszych reprezentantów, którzy ukończyli bieg.

Więcej…
 
Toruń został zdobyty

Pływanie Toruń 2016-04-17 88 1W dniach 16-­17.04.2016 pływacy sekcji TKKF Koszalin Masters wzięli udział w Zawodach o Błękitną Wstęgę Wisły w Toruniu, w rekordowym, 18­-sto osobowym składzie. Zawody rangi Pucharu Polski okazały się bardzo udane. Koszalinianie zdobyli łącznie 48 medali (w tym 18 złotych) i w klasyfikacji generalnej zajęli 4 miejsce na 76 klubów.

Najwięcej medali wśród kobiet zdobyła: Dorota Gudaniec. Jednak największą niespodziankę sprawiła powracająca do pływania po wielu latach przerwy Agnieszka Paziewska, która błysnęła formą w stylu dowolnym ­ osiągając na 100 m czas poniżej 1:20 sekund. Nie zawiodły również pozostałe koszalinianki ­ Joanna Stankiewicz­Majkowska, Joanna Wojciechowska, Aleksandra Kamińska i Wioletta Pawliczek również zdobyły medale, co jest dobrym prognostykiem na dalszą część sezonu.

Więcej…
 
Wiosenna Mila Biegowa Edycja 3

Letnia_milaW dniu 19.04.2016 odbyła się trzecia i ostatnia edycja Wiosennej Mili Biegowej sezonu 2016 nad Wodną Doliną. Pożegnanie z doliną zeszło się z bardzo silnym wiatrem i zimnem. A mimo to ponad dwudziestu zwolenników mili wokół zalewu stanęło na starcie. Jak zwykle spotkaliśmy się o 18.30 i przebiegliśmy pętlę wokół Wodnej Doliny, a następnie odbyliśmy rozgrzewkę, która poprowadził trener akcji BIEGAMBOLUBIE Arkadiusz Kozak. Punktualnie o 19.00 nastąpił start do ostatniej edycji. Mimo silnego przeciwnego wiatru wszyscy dotarli do mety. Już wkrótce kolejna edycja mili - tym razem na stadionie. Wkrótce szczegóły. Zapraszamy.

Wyniki 3 edycji

 
Trzecia Edycja Wiosennej Mili

Letnia milaZapraszamy na spotkanie biegowe nad Wodną Doliną. Już we wtorek - tj. 19.04.2016 odbędzie się Trzecia Edycja Wiosennej Mili Biegowej. Spotkanie o godz. 18.30 przy plaży. Wspólna rozgrzewka, a następnie o godz. 19.00 rywalizacja wokół zalewu na dystansie 1609m. Udział jest bezpłatny i nie prowadzimy zapisów. Zapraszamy do udziału.

 
Nasi reprezentanci w Jastrowiu i Darłowie

crossW miniony weekend wielu naszych reprezentantów startowało w biegach organizowanych w rejonie, m.in. w sobotę 16.04.2016 w Jastrowiu i w niedzielę 17.04.2016 w Darłowie. W Jastrowiu na przepięknej trasie wokół jeziora odbył się I Cross Jastrowski, w którym zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach - 5,36km i 10,72km. Spośród naszych reprezentantów na podium stanęli: Izabela Frontczak 3 miejsce w K-OPEN, oraz Agnieszka Walczak pierwsza w w K-40 i Krzysztof Musiał  drugi w M-30. Na dłuższym dystansie drugie miejsce w kategorii K-40 zajęła Joanna Ziomek, trzecie w M-60 Waldemar Kozłowiecki i w kategorii par małżeńskich Darek i Asia Ziomek. Brawo, serdecznie gratulujemy. Poza nimi widoczni na trasie byli pozostali nasi reprezentanci. Następnego dnia w Darłowie odbyła się II Darłowska Za-dyszka, w której również uczestniczyli nasi zawodnicy, a wielu z nich biegło po wcześniejszym biegu w Jastrowiu, wykazując się nie lada kondycją, m.in. Darek i Kuba Jarosz, Janusz Skowyrski, Roberto Rogalski i Waldemar Kozłowiecki.