ArkaMedical-1024x128

NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XIII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

GP Klubu Biegacza

p1140937

Dnia 19 listopada br. zapraszamy na kolejny bieg w ramach cyklu Grand Prix Klubu Biegacza KTTKF. Start tradycyjnie o godzinie 10:00, do pokonania 5km, na mecie ciepła herbata. Do zobaczenia.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz tel. 607 498 662

 
Biegi z okazji Święta Niepodległości

bn111116koszZ okazji Święta Niepodległości odbyło się wiele imprez biegowych m.in. w Koszalinie i w wielu okolicznych miastach. Brali w nich udział członkowie naszego klubu, jak i cała rzesza koszalinian. Świętowanie zaczęło się już 6 listopada Biegiem Niepodległości w Okonku, gdzie rywalizowano na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Na krótszym dystansie wśród kobiet triumfowała nasza reprezentantka - Iza Frontczak. Na 10 km drugie miejsce wśród pań zajęła Martyna Chodor, zaś w kategorii M-50 pierwszy był Eugeniusz Grzesik. Z kolei 11.11.2016 odbyły się biegi m.in. w Kołobrzegu, Słupsku i Koszalinie, oraz 12.11 2016 w Darłowie. W Kołobrzegu pierwsze miejsce w kategorii K50+ zajęła Gosia Krzewińska, zaś 3 w M50-59 Eugeniusz Grzesik. Z kolei w Koszalinie rywalizowano na dwóch dystansach: 1 mili i około 5 km (3 mile). Na 1 milę wśród kobiet triumfowała Iza Frontczak, zaś wśród panów najlepszym z naszych był Dawid Jaźwiński zajmując 5 miejsce. Na dłuższym dystansie pierwsze miejsce w kategorii M-60 zajął Zygmunt Karnicki, drugie w M-50 Eugeniusz Grzesik, zaś w K-30 drugie i trzecie Iza i Martyna Chodor. W biegu triumfowali Mateusz Witkowski i Gosia Kotara-Pałka (wyniki biegu na stronie biegikoszalin.pl). Serdecznie wszystkim gratulujemy.

 
Spotkanie Klubu Biegacza listopad 2016r.

p1140930

Jak co miesiąc w dniu 7 listopada br. o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie Amatorskiego Klubu Biegacza koszalińskiego TKKF w klubie Przylesie przy ulicy Szenwalda 2. Serdecznie zapraszamy do udziału. 

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz tel. 607 498 662

 
Bieg Niepodległości w Koszalinie

niep201611 listopada 2016 roku w Koszalinie odbędzie się Bieg Niepodległości. Start i metę wyznaczono na Rynku Staromiejskim, zaś zawodnicy będą rywalizować na dystansach 1 mili i 5 km. Na dystansie 1 mili pobiegnie srebrny medalista Paraolimpiady z Rio de Janeiro na dystansie 1500 m - Daniel Pek. Start do biegu na 5 km o godz. 17.30, a do 1 mili o 17.33. Zapisy i szczegóły na stronie: www.biegikoszalin.pl.

 
Nocna Ściema 2016

nocnaZa nami kolejna odsłona Nocnej Ściemy, która odbyła się w nocy z 29 na 30 października, przy okazji przejścia na czas zimowy. Jak zwykle w imprezie tej na dystansie półmaratonu i maratonu startowało wielu mieszkańców Koszalina i okolic, a wśród nich liczna grupa reprezentantów TKKF Koszalin. Tym razem biegano na nowej trasie, co nie przeszkodziło w biciu rekordów i wspaniałej zabawie. Na trasie, a w szczególności w okolicach stadionu, liczna grupa kibiców w bardzo ekspresyjny sposób kibicowała biegnącym, za co w imieniu zawodników serdecznie dziękujemy. W półmaratonie zwyciężył Vitalij Marynycz przed Mateuszem Witkowskim, zaś wśród pań Nikola Szurgocińska przed Kamilą Łagutko. Najlepszymi koszalinianami okazali się Mateusz Witkowski i Martyna Chodor. Nasi reprezentanci na podium stanęli w kategoriach wiekowych: Martyna Chodor - 3 miejsce w K-30, Gosia Krzewińska - 1 w K-55, Asia Ziomek - 2 w K-45 i Gerda Samoił-Kowalska 2 w K-20, a wśród panów Jacek Moszyński - 1 w M-50 i Waldemar Kozłowiecki - 3 w M-65. W maratonie zwyciężył Andrzej Witek, zaś wśród pań najlepszą była Ewa Huryń. Jedynym naszym reprezentantem na tym dystansie był Darek Jarosz. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom .

 
Koszalinianie popłynęli po sukces!

mastersi2016Już po raz czwarty drużyna TKKF Koszalin Masters rywalizowała w zimowych Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu. Dziesięcioosobowa ekipa w składzie: Agnieszka Paziewska, Wioletta Pawliczek, Dorota Gudaniec, Joanna - Stankiewicz Majkowska, Dawid Borus, Grzegorz Ćwikła, Michał Pieślak, Andrzej Michałkowski, Łukasz Pańczyszyn i Jakub Kielar zdobyła w miniony weekend w Olsztynie łącznie 26 medali. Jak zwykle na Mistrzostwach Polski rywalizacja była emocjonująca i stała na bardzo wysokim poziomie...czytaj więcej

 
Lecimy dla Julki - podsumowanie

dlajulkiUdało się. Tym jednym krótkim stwierdzeniem można podsumować imprezę charytatywną "Lecimy dla Julki" zorganizowaną przez Gimnazjum 11 w Koszalinie i koszaliński TKKF. Całe szczęście dopisała pogoda, nie padało, nie wiało i temperatura była całkiem znośna. No a przede wszystkim nie zawiedliście wy - uczestnicy, przybyliście tłumnie, było Was tak dużo, że w pewnym momencie zabrakło numerów startowych i biegliście z samymi chipami. A wcześniej bez numerów i chipów pobiegliście ze swoimi pociechami w biegu rodzinnym. Byliście hojni. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami, wszyscy pobiegliśmy dla Julki. Na mecie dla wszystkich czekały wspaniałe ciasta, babeczki zrobione specjalnie na tę okazję przez rodziców uczniów Gimnazjum 11, a nad wszystkim czuwała klasa 1f i jej wychowawca pani Emilia Kamyk. W podsumowaniu nie mogło zabraknąć okazyjnych przemówień, które wygłosili wicedyrektor Gimnazjum 11 pani Agnieszka Pera, prezes KTTKF Arkadiusz Kozak i tata Julki - pan Tomasz Kopacz. Należy nadmienić, że pani Agnieszka i pan Tomasz oczywiście wystartowali w jednym z biegów. Teraz trzymamy kciuki za powodzenie operacji Julki.

Wyniki zmagań możecie znaleźć na stronie biegikoszalin w zakładce wyniki.

 
Lecimy dla Julki

julkaJuż jutro - 23.10.2016 - na ulicy Rolnej (przy parku linowym) odbędzie się impreza charytatywna - "Lecimy dla Julki". Razem z Gimnazjum 11 koszaliński TKKF organizuje biegi na dystansie 2,5 km, 5 km, 10 km oraz bieg rodzinny na dystansie 1 km. Sekretariat zawodów czynny od 12.30. Zbieramy fundusze na zabieg ratujący życie Julki Kopacz. Poza biegami będzie można  spróbować wspaniałych wypieków, stworzonych specjalnie na tę okazję, wspomagając akcję dobrowalnym datkiem.  Pierwszy bieg na dystansie 1 km - bieg rodzinny już o 13.40. Serdecznie zapraszamy.