ZŁOTY SPONSOR

a44acd9634eed398

invest

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XIII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

SPONSOR

Logo-DMG

BEZPICZNE WAKACJE W MIEŚCIE

100 9347Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia organizowane w ramach BEZPIECZNYCH WAKACJI 2015. W tym roku proponujemy udział w otwartych zajęciach, wakacyjnych przygodach z LEKKOATLETYKĄ, TENISEM ZIEMNYM, czy CAPOEIRA. Zajęcia prowadzą instruktorzy naszego towarzystwa. Wszyskie szczegóły w harmonogramie.

  Zapisz się do biegów i nordic walking  

01.03.2015 - Bieg Tropem Wilczym - 1963m, 10km (atest PZLA)

24.05.2015 - XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów - 1 mila, 10km (atest PZLA)

25.07.2015 - Bieg Herkulesa - 6km,  strona: www.biegherkulesa.pl

29.08.2015 - Koszaliński Bieg Górski - 5km, 15km

27.12.2015 - VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 5km (atest PZLA)

GP1

LETNIE MILE NA STADIONIE BAŁTYK

mileZapraszamy miłośników biegania na spotkanie biegowe, które odbędzie się 5 maja 2015r. na stadionie LA Bałtyk o godz. 18.30. Zajęcia odbywają się w ramach ogólnopolskiej akcji "BIEGAM BO LUBIĘ". Będzie okazja do ustanowienia swoich rekordów życiowych na dystansie 1 mili (1 609m). Dla uczestników edycji letnich niespodzianki. Do zobaczenia w najbliższy wtorek.

 
Biegaliśmy w Jastrowiu

p1130220

25 kwietnia biegacze koszalińskiego TKKF-u wzięli udział w XIX Biegu o Uśmiech Dziecka w Jastrowiu na dystanie 10km. Dzień zaczął się bardzo pozytywnie od zwycięstwa w biegu młodzieżowym Dawida Jaźwińskiego oraz 3 miejsca Jacka Wróblewskiego, a później było już tylko lepiej. Nie opuszczaliśmy podium i tak oto Joanna Ziomek zajęła 3 miejsce w klasyfikacji Open kobiet, swoje kategorie wiekowe wygrali: Maja Ziomek, Małgorzata Krzewińska oraz Jakub Jarosz, 2 miejsca zajęli Martyna Chodor, Grzegorz Szymajda, zaś 3 miejsca zajmowali Izabela Frontczak oraz Zygmunt Karnicki. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia małej galerii z dekoracji naszych zawodników.

Zdjęcia

 
NUMERKI IMIENNE NA BIEGU WENEDÓW

Numer-BWDla osób, które zapiszą się do dnia 10 maja 2015 zapewniamy imienne numery startowe. Nr 1 dla nawyżej sklasyfikowanego zawodnika w zeszłorocznej edycji na dystansie 10km Mateusza Witkowskiego.

Przypominamy - niższa opłata startowa jedynie do 30 kwietnia.

 
OSTATNIA EDYCJA WIOSENNEJ MILI ZA NAMI

bbl821 kwietnia 2015 roku, przy przepięknej słonecznej pogodzie, odbyła się III i ostatnia edycja Wiosennej Mili Biegowej. Frekwencja jak zwykle dopisała, było nas blisko 40 osób. Tradycyjnie przebiegliśmy wokół jeziora, a rozgrzewkę poprowadził trener akcji Biegam Bo Lubię - Arkadiusz Kozak.

Następnie odbył się pełen emocji konkurs, kto najdłużej wytrzyma w pozycji Plank. Rywalizacja była zacięta, a czasy niesamowite. Wśród Pań najdłużej wytrzymała Gosia Krzewińska - 5 minut 20 sekund, zaś wśród Panów rywalizację zakończyliśmy nierozstrzygniętą po 10 minutach. Tyle wytrzymało dwóch Panów - Waldemar Kozłowiecki i Jan Zwoliński i stali by pewnie dłużej, gdyby nie fakt, że czas było zacząć rywalizację na trasie ostatniej wiosennej mili. Trasa jak zwykle - dwie pętle przy jeziorze - razem 1830 metrów. Na zakończenie, uczestnicy, którzy wzięli udział we wszystkich edycjach wiosennej mili zostali nagrodzenia pamiątkową statuetką. Kolejne mile tym razem na stadionie Bałtyku - pierwsza edycja Letniej Mili już w maju.

A kolejne spotkanie sympatyków biegania już w czwartek o godzinie 18.30 na stadionie Bałtyk. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zajęciach!

Zdjęcia        Wyniki III Wiosennej Mili     Zestawienie wyników Wiosennej Mili

 
WE WTOREK OSTATNIA EDYCJA MILI

Mila WiosennaZapraszamy miłośników biegania 21 kwietnia nad Koszaliński Zalew. Spotkanie biegowe rozpoczynamy o godz. 18.30.

W programie: wspólna rozgrzewka, konkurs pozycji PLANK, bieg na dystansie 1 mili bez ograniczeń wiekowych. Jest to trzecia ostatnia edycja Wosennej Mili Biegowej w sezonie 2015. Kolejna Letnia Mila Biegowa odbędzie się na stadionie Bałtyk. Zapraszamy do udziału .... 

 
KOLEJNY WTOREK Z BIEGAM BO LUBIĘ

bbl7

Jak zwykle we wtorek, tym razem 14 kwietnia 2015, na stadionie Bałtyku Koszalin, spotkali się sympatycy akcji Biegam Bo Lubię.  Choć pogoda tym razem nie dopisała, na trening przybyło ponad 20 osób. Rozgrzewkę i trening poprowadzili trenerzy akcji: Arkadiusz Kozak i Mateusz Witkowski. Dziś ćwiczyliśmy zabawę biegową, podzieleni na dwie grupy, według stopnia zaawansowania. 

Kolejne spotkanie na stadionie Bałtyk już w czwartek, jak zwykle o godzinie 18.30.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na trening !

 

 
Wspólne bieganie po Górze Chełmskiej

p1130114

Czas zmieniony na letni, a więc wracamy z wspólnymi spotkaniami biegowymi na Górze Chełmskiej. Spotykamy się o 18:30 na parkingu przy parku linowym Avana i wspólnie trenujemy najczęściej na 5km pętli. Równolegle kontynuowane będą zajęcia Biegam Bo Lubie na stadionie Bałtyku. Zapraszamy!

Dodatkowych informacji udzielić może Dariusz Jarosz, tel. 607498662.

 
II WIOSENNA MILA BIEGOWA ZA NAMI

bbl6W dniu 07.04.2015 odbyła się  II Wiosenna Mila Biegowa. Ponownie spotkaliśmy się przy plaży nad zalewem, gdzie tradycyjnie odbyła się rozgrzewka prowadzona przez trenerów BBL - Arkadiusza Kozaka i Mateusza Witkowskiego. Frekwencja jak zwykle dopisała, było Nas ponad 40 osób. Po wspólnej rozgrzewce uczestnicy wystartowali do biegu. Ponownie biegliśmy trasą tak jak podczas I Wiosennej Mili, która biegła wzdłuż jeziora i była pokonywana dwa razy, między innymi przez plażę nad zalewem. Zamiast mili uczestnicy przebiegli 1830 m. Kolejne spotkanie nad jeziorem już 21 kwietnia i może tym razem warunki dopiszą na bieg po wytyczonej trasie 1 mili.

A kolejne spotkanie sympatyków biegania już w czwartek o godzinie 18.30 na stadionie Bałtyk. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zajęciach!

Wyniki II Wiosennej Mili

 


BEZPIECZNE WAKACJE 2015

Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia organizowane w ramach BEZPIECZNYCH WAKACJI 2015. W tym roku proponujemy udział w otwartych zajęciach, wakacyjnych przygodach z LEKKOATLETYKĄ, TENISEM ZIEMNYM, czy CAPOEIRA. Zajęcia prowadzą instruktorzy naszego towarzystwa.

Harmonogram

RUSZYŁY ZAPISY DO BIEGU

bieg herkulesa4

    Zapisz się ...  

   FILM  2014