NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XIII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

SPONSOR

Logo decathlon Koszalin

30 Bieg Zaślubin Kołobrzeg 2016

20160320BiegW dniu 20.03.2016 w Kołobrzegu odbył się jubileuszowy - 30 Międzynarodowy Bieg Zaślubin. Punktualnie o 12.00 wystartowało ponad tysiąc biegaczy i biegaczek, którym sprzyjała doskonała pogoda, świeciło słońce, było stosunkowo ciepło. Jedynym utrudnieniem był momentami nieprzyjemny wiatr, ale nie było go za dużo. W zawodach wystartowało wielu mieszkańców Koszalina i okolic, a wśród nich duża grupa członków TKKF Koszalin.  Na podium w kategoriach wiekowych stanęli: Gosia Krzewińska - 1 miejsce w K-55 i Marian Bartnik - 1 miejsce w M-80. Poza tym najlepszą w kategorii K-35 okazała się Gosia Kotara-Pałka, a w kategorii M-75 Włodzimierz Głowacki, oboje z Koszlina. Pozostali walczyli i ukończyli bieg na miarę swoich możliwości. Gratulujemy.

Zdjęcia z biegu autorstwa Tomka Bogackiego     Wyniki biegu     Zdjęcia z biegu Eweliny Środy

 
Wiosenna Mila Biegowa

Letnia milaZapraszamy na spotkanie biegowe nad Wodną Doliną. Rozpoczynamy drugi sezon z Wiosenną Milę Biegową. Spotkanie o godz. 18.30 przy plaży. Wspólna rozgrzewka, a następnie o godz. 19.00 rywalizacja wokół zalewu na dystansie 1609m. Udział jest bezpłatny i nie prowadzimy zapisów. Zapraszamy do udziału.

 
XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów LA

torun_20160312W dniu 12.03.2016 w Toruniu odbyły się XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki. Z Koszalina i okolic startowało 10 osób, które wywalczyły łącznie 18 medali. Najlepszym okazał się, najstarszy z nich, Kazimierz Bułczyński (kat. M 85), ustanawiając 3 rekordy Polski w swojej kategorii wiekowej.

Więcej…
 
WYNIKI 6 EDYCJI ZIMOWEJ MILI

DSC 0090W Dzień Kobiet 8 marca 2016 przypadła ostatnia - bo już 6 - edycja Zimowej Górskiej Mili sezonu 2015/2016. O 18.30 spotkaliśmy się na parkingu przy ulicy Rolnej i tradycyjnie rozpoczęliśmy rozgrzewką, którą poprowadził trener akcji BIEGAMBOLUBIE Arkadiusz Kozak. O godzinie 19.00 wszyscy uczestnicy przenieśli się na linię startu na ulicę Piłsudskiego. Wystartowało blisko 30 osób. Pogoda była wyjątkowo piękna, toteż wszyscy co sił zasuwali na szczyt Góry Chełmskiej. Najszybszym w ostatniej edycji okazał się Adrian Kępka wśród Panów, zaś wśród Pań, w swoje święto pobiegły 3 Panie, w kolejności wbiegając na metę: Gosia Kotara-Pałka, Kasia Kulczyk i Gosia Krzewińska. Gratulacje dla nich i dla wszystkich uczestników. Następna edycja pod koniec 2016 roku. Na pewno będziemy czekać z niecierpliwością.

Ponieważ nie ma pustki, jeśli chodzi o mile, to już wkrótce kolejna edycja biegowa, tym razem Wiosenna Mila, planowana na 22.03.2016. Wkrótce więcej szczegółów, ale już dziś serdecznie zapraszamy!

Wyniki 6 edycji

 
BĘDZIE EDYCJA SPECJALNA GRAND PRIX

p1140296A jednak pobiegniemy jeszcze raz na Kłosie w VIII Grand Prix. Będzie edycja specjalna Grand Prix Klubu Biegacza.  Dziś na marcowym spotkaniu Klubu Biegacza postanowiono przeprowadzić jeszcze jeden bieg. Punkty nie będą już liczone do klasyfikacji generalnej. Startujemy według najlepszych czasów, jakie uzyskaliśmy w ciągu wszystkich biegów VIII Grand Prix, w kolejności od najwolniejszego do najszybszego, tak, żeby teoretycznie spotkać się na mecie wszyscy razem. Bieg zaplanowano na niedzielę 3 kwietnia 2016 o godzinie 10.00. Tradycyjnie na 5 km trasie  koło miejscowości Kłos. O 10.00 jako pierwszy wystartuje Pan Marian.

Serdecznie zapraszamy 3 kwietnia 2016 o 10.00!     Lista startowa


 

 
FINAŁOWA EDYCJA ZIMOWEJ MILI

zimowa15-16.pngJutro - 8 marca 2016 -  odbędzie się finałowa - 6 - Edycja Zimowej Górskiej Mili. Zbiórka jak zwykle o 18.30 przy ul. Rolnej na wysokości Parku Linowego. Bieg w ramach ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię. Bez zapisów i opłaty. Serdecznie zapraszamy!

 
Wyniki GP Klubu Biegacza

p1140473Dnia 5 marca 2016 roku odbył się ostatni bieg w ramach VIII GP Klubu Biegacza, zapewne nie ostatniego sezonu naszej wspólnej "zabawy" w ściganie na dystansie 5km, niezmiennie na 5-kilometrowej pętli. Ostatni bieg wygrał Adrian Kępka z czasem 18'28'', udział wzięło 30 osób, w tym aż 22 z koszalińskiego TKKF. W całym cyklu sklasyfikowaliśmy 61 osób (w razie identycznej liczby punktów premiowana była osoba z większą ilością biegów), zwyciężył ponownie Mateusz Witkowski przed Jakubem Jaroszem i dzisiejszym zwycięzcą Adrianem Kępką. We wszystkich 6 biegach udział wzięło 5 osób, a są to kolejno Jakub Jarosz, Jacek Moszyński, Dariusz Jarosz, Waldemar Kozłowiecki i Tomasz Bogacki (wszyscy TKKF Koszalin). Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy z nami się bawili i do zobaczenia za rok. Właściwie to nie do końca za rok, bo na poniedziałkowym spotkaniu Klubu Biegacza ustalimy możliwą do realizacji datę edycji specjalnej.

Wyniki   Końcowa generalka   Zdjęcia

 

 
TRASA PÓŁMARATONU KOSZALIN

Trasa PółmaratonPrezentujemy trasę Półmaratonu Koszalin. Zapisy na stronie: www.biegikoszalin.pl