ArkaMedical-1024x128

NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Znamy terminy GP Klubu Biegacza!

IMG_4272.jpgNa 16 stycznia i 20 lutego zaplanowaliśmy kolejne biegi w ramach XIII Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Oczywiście forma ich rozegrania wciąż pozostaje zależna od panujących obostrzeń, acz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Terminy rzecz jasna mogą jeszcze ulec zmianie, śledźcie ewentualne komunikaty. Do zobaczenia!

 
Grudniowe GP KB zakończone

100 1826 Specyficzne czasy, więc i nieco inna rywalizacja. Zdjęcie niestety z głębokiego archiwum, a dziś w ramach już XIII sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF 21 osób zmierzyło się z dystansem 5km na naszej tradycyjnej pętli koło miejscowości Kłos. Najlepszy czas wykręcił niegdysiejszy dominator tej trasy - Mateusz Witkowski. Jego czas to 16'37''. Wśród pań po raz trzeci najszybsza była Karolina Gołek z rezultatem 21'36'', a prowadzenie w klasyfikacji generalnej powiększył Michał Rykiel. O styczniowej edycji będziemy informować zapewne niebawem.

Wyniki     Generalka

 
Listopadowe GP KB za nami

listopad

W dość nietypowych okolicznościach powrotu do korzeni treningowej formuły odbył się drugi bieg w ramach XIII sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Może i zabrakło nieco tej rywalizacji, ale czasy wskazują, że każdy chciał pobiec mocno i zmierzyć sobie jak najlepszy rezultat. Ponownie najlepszy wynik wykręcili Michał Rykiel wśród panów i Karolina Gołek wśród pań, analogiczna do października była też liczba osób, która pojawiła się na tej pętli, a było ich 20. Jeśli tylko warunki pozwolą to kolejny bieg w tejże treningowej formule sprawdzenia się planujemy na 5 grudnia (tydzień wcześniej niż było zapowiadane aby nie kolidować z Tourem Jamnejskim). Śledźcie jednak komunikaty na stronie!

Wyniki     Generalka

 
Wyniki GP Klubu Biegacza październik 2020r.

img 20201031 094854

Udało się! Otworzyliśmy dziś już po raz trzynasty Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. XIII sezon GP ruszył pomimo różnych niesprzyjających okoliczności w postaci trwającej pandemii, a na pierwszym biegu zachowując wszelkie możliwe środki ostrożności stawiło się 20 osób. Najszybszy w swoim debiucie na tej trasie został Michał Rykiel z czasem 17'17'', wśród pań natomiast najlepszy wynik wykręciła Karolina Gołek z rezultatem 22:09. Z wiadomych przyczyn tym razem nie cieszyliśmy się ogniskiem, ale i tak miło było znów wrócić na trasę 5-kilometrowej pętli w Kłosie. Kolejny bieg zaplanowany jest na 14 listopada.

Wyniki     Generalka

 
Spotkanie Klubu Biegacza odwołane. Jutrzejsze GP odbędzie się!

p1150550d

Z przykrością informujemy, że w związku z panującą w Polsce sytuacją epidemiologiczną i narzuconymi w jej wyniku obostrzeniami nie może dojść do skutku poniedziałkowe spotkanie Klubu Biegacza.

Jednocześnie przypominamy, że zakazy nie dotyczą organizacji wydarzeń sportowych, więc bez problemu jutro o godzinie 10:00 możemy zobaczyć się na starcie już trzynastego (!) sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Do zobaczenia.

 
Nocna Ściema 2020

nocna2020.jpgW nocy z 24 na 25 października 2020 odbyła się kolejna edycja Nocnej Ściemy. To już jubileuszowa 10 odsłona tej imprezy, nazwana przez organizatorów z tej okazji złotą. Impreza odbyła się pomimo panującej pandemii i obostrzeń, za co chwała organizatorom. Zawodnicy startowali w dwóch turach - o godzinie 23(I) i 2(II), zaś niesamowity pokaz sztucznych ognii odbył się przed startem drugiej tury. Tym razem rywalizowano tylko na jednym dystansie - półmaratonu. Jak zwykle licznie udział w biegu wzięli zawodnicy naszego klubu - TKKF Koszalin. Było dużo walki, życiówek i miejsc na podium w kategoriach wiekowych. Oto nasi zawodnicy: Małgorzata Krzewińska (1m w K60), Alicja Dąbrowska (3m K50), Monika Krzewińska, Eugeniusz Grzesik (3m w M50), Jacek Moszyński (2m w M55), Darek Iwaniec, Robert Kościelniak (3m w M55), Roman Góra, Dawid Kułakowski, Bartek Teska, Tomasz Micerski, Krzysztof Dziadek, Waldek Kozłowiecki (2m w M65) i Andrzej Markowski. Serdecznie gratulujemy.

 
Rozpoczynamy XIII Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza

p1140296Tradycyjnie, jak co roku, w październiku zaczynamy kolejne Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza. Biegniemy jak zwykle na dystansie 5 km na trasie koło miejscowości Kłos. Pierwsza edycja  w sobotę 31.10.2020 o godzinie 10.00. Po biegu, jeżeli pogoda dopisze, odbędzie się ognisko, na które serdecznie zapraszamy. Prowiant na ognisko zapewniamy sobie we własnym zakresie. Terminy kolejnych Grand Prix w tym roku to: 14.11.2020 i 12.12.2020.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz tel. 607 498 662

 
Zebranie Klubu Biegacza październik 2020

klos_luty_20205 października 2020 roku w poniedziałek, po długiej przerwie, odbędzie się zebranie Amatorskiego Klubu Biegacza KTKKF. Spotkanie rozpocznie się o godz.18 w klubie Przylesie przy ulicy Szenwalda 2. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz tel. 607 498 662