logo 6

TKKF Koszalin już pływa. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)
środa, 18 września 2013 06:54

P1030718 Zawodnicy nowopowstałej sekcji pływania Masters wzięli udział Międzynarodowym Meetingu pływackim w Szczecinku. Pięcioosobowa ekipa naszych mastersow zajęła czwarte miejce na 29 drużyn i zdobyła 20 medali indywidualnych w 22 startach. Dodatkowe emocje dostarczyły starty sztafet gdzie dwokrotnie sztafety koszalińskiego TKKF zdobyły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Dopełnieniem zawodów były starty sztafet rodzinnych.Wyniki osiągnięte przez naszych zawodników są dobrym prognostykiem przed mistrzostwami Polski, które odbędą się w listopadzie w Krakowie. Obecnie sekcje tworzą Ewa Jańczak, Joanna Stankiewicz - Majkowska, Krzysztof Stefański, Jarosław Winiarczyk i Jakub Kielar. Wszyscy są wychowankami koszalińskiej Jedynki. Liczymy na to, że wkrótce szeregi sekcji zasilą kolejni miłośnicy pływania. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych treningów - mówią jednogłośnie koszalinscy Masters. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.