Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
Wpisany przez Jacek Moszyński
sobota, 21 lipca 2018 08:37

jaro18W miesiącach letnich kalendarz imprez jest bardzo napięty, a nasi reprezentanci pojawiają się w wielu miejscach, toteż warto wspomnieć choć o kilku z nich. Po Biegu Wenedów kolejną imprezą biegową w rejonie, w której startowali nasi zawodnicy był V Bieg Wiosenny w Manowie (09.06.18), gdzie Krzysztof Musiał był 4, a Michał Przewłocki 14 w kategorii Open. Kolejny bieg to Bieg Papieski w Karlinie (10.06.18), w którym na podium stawali w kategorii M50 Eugeniusz Grzesik(2) i Jan Zwoliński (3), w kategorii M30 Rafał Nakonieczny (3) i w K30 Kasia Janicka (3). Z kolei w Biegu Politechniki w Koszalinie (16.06.18) na dłuższym z dystansów trzecie miejsce open zajął Ryszard Zaborski a na podium stawali: w M50 Jan Zwoliński (1) i Robert Kościelniak (2) oraz Kasia Janicka w K30 (2). Na krótszym dystansie wygrał Kamil Orzechowski zaś wśród kobiet 3 miejsce zajęła Iza Chodor. Ponadto w kategoriach wiekowych na podium stawali: w M14 Jacek Wróblewski (1), w M18 Dawid Jaźwiński (1), w M30 Michał Przewłocki (1), w M40 Dariusz Iwaniec (2) i Dawid Kułakowski (3), w M60 Waldek Kozłowiecki (1) i w M70 Marian Bartnik (1). W Charzykowych (17.06.18) w Marbruk Charzykowy Triathlon poza naszymi specjalistami z sekcji triathlonowej Radkiem i Dorotą Gudaniec, oraz Jakubem Kanarkiem wystartowała spora grupka biegaczy: Gosia i Monika Krzewińskie, Martyna Chodor, Zygmunt Karnicki, Darek Dzieszuk i Marek Gołdyn. W Międzynarodowym Biegu Po Plaży w Jarosławcu (01.07.18) drugie miejsca zajęli: w kategorii K50 Alicja Dąbrowska i M30 Kamil Orzechowski, startowali również Jan Zwoliński, Jacek Moszyński, Waldek Kozłowiecki i Marian Bartnik. Serdecznie wszystkim gratulujemy.