Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
Wpisany przez Jacek Moszyński
środa, 29 sierpnia 2018 06:02

wolf_itW sierpniu w naszym regionie odbyło się kilka imprez biegowych, w których uczestniczyli nasi zawodnicy. 11.08.2018 w Mielnie odbył się I Bieg Śniadaniowy, w którym Kamil Orzechowski był 2 wśród mężczyzn a 3 wśród kobiet Martyna Chodor. Ponadto w kategoriach wiekowych na 1 miejsach stawali: Iza Chodor w K-30, Alicja Dąbrowska w K-50 i Eugeniusz Grzesik w M-50, oraz na drugim w M-50 Jacek Moszyński. Startowali również Michał Przewłocki i Janusz Skowyrski. 15.08.2018 Decathlon Koszalin zorganizował II Decarun na dystansie 5 i 15 km. Na krótszym z dystansów wygrał Kamil Orzechowski, a na podium w kategoriach wiekowych stawali: K18-39 - Martyna Chodor(1), M18-39 łukasz Hubert(1), K50-59 Alicja Dąbrowska(1) i Lucyna Bogacka(3). Na dłuższym dystansie w K50-59 pierwsza była Gosia Krzewińska, w M50-59 Jan Zwoliński drugi a trzeci Eugeniusz Grzesik, również trzeci Waldek Kozłowiecki w M60+. W XXIX Biegu Soldarności w Kołobrzegu 19.08.2018 najszybszy z naszych był Kamil Orzechowski, który zajął 7 miejsce open. Ponadto 2 miejsca zajęli: w K-50 Gosia Krzewińska i w M-50 Jan Zwoliński. W I Biegu Bez Spiny w Malechowie 25.08.2018 3 miejsce open zajął Kamil Orzechowski, a kategorii M50 pierwszy był Jan Zwoliński, zaś w K50 druga Dorota Marschałkowska. Tego samego dnia w Crossie na Wrzosach w Okonku na dystansie 5,3 km Tomek Micerski był drugi w M40, zaś na 10,6 km Gosia Krzewińska pierwsza w K50. Nasi biegacze byli też w Przechlewie (25,26.08.18) gdzie startowali w Goodvalley Triathlon Przechlewo. Martyna Chodor zajęła 3 miejsce open na dystansie 1/4, a uczestniczyli również Iza Chodor i Marek Gołdyn. Nasza wędrowniczka - Beata Wolf - tym razem reprezentowała TKKF Koszalin we Włoszech. w Isola delle Femmine na Sycyli, gdzie zajęła 8 miejsce oraz w Scilatto również na Sycylii, gdzie była 2. Serdecznie wszystkim gratulujemy.