NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

II KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY 2010
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
niedziela, 13 marca 2011 12:09

II SYLWESTROWY BIEG I NORDIC WALKING 2010

W dniu 31 grudnia 2010 roku przeprowadziliśmy imprezę rekreacyjno - sportową pod nazwąII SYLWESTROWY BIEG I MARSZ NORDIC WALKING. Odbyła się ona w centrum Koszalina na Placu Ratuszowym. Start i meta znajdowała się przed Ratuszem zaś trasa biegu przebiegała po alejkach parkowych Parku Książąt Pomorskich.Trasa była dobrze przygotowana, ale zimowe warunki okazały się bardzo wymagające dla uczestników. Na starcie biegu głównego zameldowało się 68 osób, zaś w marszu nordic walking udział wzięło 33.

Na mecie na wszystkich czekała ciepła herbata oraz słodycze. Najlepszym wręczono puchary, a wśród wszystkich rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród i upominków. Na koniec Prezydent Miasta przy lampce szampana złożył wszystkim uczestnikom noworoczne życzenia, a następnie uczestnicy  nawzajem złożyli sobie życzenia z okazji nadchodzącego 2011 roku.

W biegu głównym zwyciężył po raz drugi Tadeusz ZBLEWSKI (Telex Borzytuchom), wśród kobiet najlepszą okazała się Irena SAMOIŁ-KOWALSKA (Bobolice). Zwycięzcami  marszu nordic walking zostali Mirosław BIERKUS i Izabela WESOŁOWSKA (Koszalin).