Aktualności
II OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W PŁYWANIU
Wpisany przez Jacek Moszyński
poniedziałek, 10 września 2018 11:12

plyw2018W dniach 22-23.09.2018 r. pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Koszalina Piotra Jedlińskiego, odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu Masters. Miejsce zawodów: Kompleks Sportowo-Rekreacyjny przy ul. Jedności 4 w Koszalinie. Wszelkie informacje dotyczące zawodów znajdziecie w komunikacie organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny

Podsumowanie Letnich Mil sezonu 2018
środa, 29 sierpnia 2018 15:34

letnia17 Za nami 5 edycji Letnich Mil sezonu 2018 na stadionie Bałtyku Koszalin. Czas na podsumowanie tej edycji. Zmieniliśmy formułę. Biegaliśmy kolejno 1,2,3,2,1 mile. W kategorii open mężczyzn najlepszym okazał się Kamil Orzechowski, przed Tomaszem Sosnowskim  i Piotrem Gawronem. W kategorii open kobiet najlepszą została Martyna Chodor, przed Eweliną Szablą i Alicją Dąbrowską. Serdecznie gratulujemy. Ceremonia wręczenia pucharków dla najlepszych odbędzie się w dniu 19 września o godz. 18.00 na Stadionie Bałtyk Koszalin, przed Mistrzostwami Koszalina na 5 km. Będą też dyplomy dla najlepszych w kategoriach wiekowych, a dla tych, którzy ukończyli wszystkie edycje - niespodzianka. Tradycyjnie kategoria open nie dubluje się z kategoriami wiekowymi. Sprawdźcie liste nagrodzonych.

Klasyfikacja OPENKlasyfikacja wiekowaLista nagrodzonychLista osób biorących udział we wszystkich letnich milach.

Sierpniowe starty naszych zawodników
środa, 29 sierpnia 2018 06:02

wolf_itW sierpniu w naszym regionie odbyło się kilka imprez biegowych, w których uczestniczyli nasi zawodnicy. 11.08.2018 w Mielnie odbył się I Bieg Śniadaniowy, w którym Kamil Orzechowski był 2 wśród mężczyzn a 3 wśród kobiet Martyna Chodor. Ponadto w kategoriach wiekowych na 1 miejsach stawali: Iza Chodor w K-30, Alicja Dąbrowska w K-50 i Eugeniusz Grzesik w M-50, oraz na drugim w M-50 Jacek Moszyński. Startowali również Michał Przewłocki i Janusz Skowyrski. 15.08.2018 Decathlon Koszalin zorganizował II Decarun na dystansie 5 i 15 km. Na krótszym z dystansów wygrał Kamil Orzechowski, a na podium w kategoriach wiekowych stawali: K18-39 - Martyna Chodor(1), M18-39 łukasz Hubert(1), K50-59 Alicja Dąbrowska(1) i Lucyna Bogacka(3). Na dłuższym dystansie w K50-59 pierwsza była Gosia Krzewińska, w M50-59 Jan Zwoliński drugi a trzeci Eugeniusz Grzesik, również trzeci Waldek Kozłowiecki w M60+. W XXIX Biegu Soldarności w Kołobrzegu 19.08.2018 najszybszy z naszych był Kamil Orzechowski, który zajął 7 miejsce open. Ponadto 2 miejsca zajęli: w K-50 Gosia Krzewińska i w M-50 Jan Zwoliński. W I Biegu Bez Spiny w Malechowie 25.08.2018 3 miejsce open zajął Kamil Orzechowski, a kategorii M50 pierwszy był Jan Zwoliński, zaś w K50 druga Dorota Marschałkowska. Tego samego dnia w Crossie na Wrzosach w Okonku na dystansie 5,3 km Tomek Micerski był drugi w M40, zaś na 10,6 km Gosia Krzewińska pierwsza w K50. Nasi biegacze byli też w Przechlewie (25,26.08.18) gdzie startowali w Goodvalley Triathlon Przechlewo. Martyna Chodor zajęła 3 miejsce open na dystansie 1/4, a uczestniczyli również Iza Chodor i Marek Gołdyn. Nasza wędrowniczka - Beata Wolf - tym razem reprezentowała TKKF Koszalin we Włoszech. w Isola delle Femmine na Sycyli, gdzie zajęła 8 miejsce oraz w Scilatto również na Sycylii, gdzie była 2. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Zebranie Klubu Biegacza wrzesień 2018
niedziela, 26 sierpnia 2018 20:14

p11402963 września po wakacyjnej przerwie ponownie odbędzie się zebranie Amatorskiego Klubu Biegacza KTKKF. Spotkanie tradycyjnie rozpocznie się o godz.18 w klubie Przylesie przy ulicy Szenwalda 2. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz tel. 607 498 662

Starty naszych na przełomie lipca i sierpnia
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny
piątek, 10 sierpnia 2018 13:55

sz18Na przełomie lipca i sierpnia nasi reprezentanci startowali między innymi w XXIII Ogólnopolskim Biegu Ku Słońcu w Dźwirzynie (28.07.2018), gdzie rywalizowali Lucyna i Tomek Bogaccy, Waldek Kozłowiecki i Eugeniusz Grzesik. Następnego dnia (29.07.2018) w Dąbkach odbył się V Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy, w którym wystartowała bardzo duża grupa naszych zawodników: Rafał i Kasia Nakonieczny, Jan Zwoliński, Michał Przewłocki, Darek Iwaniec, Jakub Michalski (sekcja Triathlon), Martyna i Izabela Chodor, Waldek Kozłowiecki, Dorota Marschałkowska, Eugeniusz Grzesik (3 w M50) i Kamil Orzechowski (2 w drużynie). W dniu 05.08.2018 w Szczecinku odbył się Weekend Biegowy wokół jeziora Trzesiecko, w którym na dystansie 15 km Kamil Orzechowski zajął 3 miejsce open, a na podium stanęli na 2 miejscu: w K50 Alicja Dąbrowska i Eugeniusz Grzesik w M50. Ponadto startowali Leszek Dudkiewicz, Waldek Kozłowiecki, Łukasz Hubert i Jacek Moszyński. Tego samego dnia w godzinach popołudniowych byliśmy współorganizatorami biegu przeszkodowego - Biegu Herkulesa, który odbył się na Stadionie Bałtyk i terenach przyległych. Wśród kobiet 3 miejsce open zajęła Gosia Krzewińska, zaś wśród mężczyzn pierwsze miejsca w kategoriach zajęli Eugeniusz Grzesik w M40-54 i Janusz Skowyrski w M55+. Ponadto startowali Darek Iwaniec, Bartosz Jamniak i Jan Suski. Również 05.08.2018 w Chodzieży w Triathlon Series Chodzież na dystansie 1/4 wystartowała nasza zawodniczka Martyna Chodor, zajmując 2 miejsce open wśród kobiet. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Starty naszych zawodników w czerwcu
sobota, 21 lipca 2018 08:37

jaro18W miesiącach letnich kalendarz imprez jest bardzo napięty, a nasi reprezentanci pojawiają się w wielu miejscach, toteż warto wspomnieć choć o kilku z nich. Po Biegu Wenedów kolejną imprezą biegową w rejonie, w której startowali nasi zawodnicy był V Bieg Wiosenny w Manowie (09.06.18), gdzie Krzysztof Musiał był 4, a Michał Przewłocki 14 w kategorii Open. Kolejny bieg to Bieg Papieski w Karlinie (10.06.18), w którym na podium stawali w kategorii M50 Eugeniusz Grzesik(2) i Jan Zwoliński (3), w kategorii M30 Rafał Nakonieczny (3) i w K30 Kasia Janicka (3). Z kolei w Biegu Politechniki w Koszalinie (16.06.18) na dłuższym z dystansów trzecie miejsce open zajął Ryszard Zaborski a na podium stawali: w M50 Jan Zwoliński (1) i Robert Kościelniak (2) oraz Kasia Janicka w K30 (2). Na krótszym dystansie wygrał Kamil Orzechowski zaś wśród kobiet 3 miejsce zajęła Iza Chodor. Ponadto w kategoriach wiekowych na podium stawali: w M14 Jacek Wróblewski (1), w M18 Dawid Jaźwiński (1), w M30 Michał Przewłocki (1), w M40 Dariusz Iwaniec (2) i Dawid Kułakowski (3), w M60 Waldek Kozłowiecki (1) i w M70 Marian Bartnik (1). W Charzykowych (17.06.18) w Marbruk Charzykowy Triathlon poza naszymi specjalistami z sekcji triathlonowej Radkiem i Dorotą Gudaniec, oraz Jakubem Kanarkiem wystartowała spora grupka biegaczy: Gosia i Monika Krzewińskie, Martyna Chodor, Zygmunt Karnicki, Darek Dzieszuk i Marek Gołdyn. W Międzynarodowym Biegu Po Plaży w Jarosławcu (01.07.18) drugie miejsca zajęli: w kategorii K50 Alicja Dąbrowska i M30 Kamil Orzechowski, startowali również Jan Zwoliński, Jacek Moszyński, Waldek Kozłowiecki i Marian Bartnik. Serdecznie wszystkim gratulujemy.