NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Grand Prix Klubu Biegacza 2011/12
6. GRAND PRIX KLUBU BIEGACZA 2011/2012

OSTATNI BIEG W RAMACH GRAND PRIX - w sezonie 2011 / 2012


W dniu 3 marca 2012 roku Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przeprowadziło 6 bieg z serii Grand Bieg Prix Amatorskiego Klubu Biegacza TKKF "Przylesie". Bieg odbył się  na płaskiej, 5-kilometrowej pętli w Kłosie.

W tegorocznej serii Grand Prix klasyfikowanych jest pięćdziesiąt dwie osóby, które miały okazję spróbować swoich sił na naszej trasie. Rekordem frekwencji Grand Prix jest 35 osób. Podczas każdej edycji na wszystkich czekała gorąca herbata, oraz losowanie drobnych upominków.

Oto wyniki:  wyniki 03.03.2012r  oraz   zdjęcia z biegu.        Klasyfikacja końcowa GP

 
5. GP Klubu Biegacza - relacja

5. GP KLUBU BIEGACZA 2011 / 2012

5 Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza TKKF "Przylesie" odbyło się w zimowej scenerii. Każdy czekał na pierszy śnieg i udział w prawdziwie zimowej zabawie biegowej. Było to pewne utrudnienie w osiągnięciu dobrych rezultatów, ale te niepowtarzalne wrażenia z malowniczej trasy długości 5km wynagrodziły z nawiązką uczestnikom te niedogodności.

Na starcie zjawiło się 22 osoby. Zwyciężył w czasie 19 minut 3 sek. Krzysztof Musiał, a tuż za nim linię mety Cezary Famulski. Na wszystkich uczestników na mecie czekała gorąca herbata. Odbyło się losowanie dwóch kubków termicznych ufundowanych przez Koszalińskie TKKF.

WYNIKI                KLASYFIKACJA

 

 
4. GP Klubu Biegacza - relacja

4. GP KLUBU BIEGACZA 2011 / 2012

Inauguracja Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza TKKF "Przylesie" w 2012 roku odbyła się 21 stycznia. Była to historyczna edycja pod względem uczestników. Na starcie zameldowało się 35 osób. Mimo, że to był środek zimy, śniegu na trasie nie oglądaliśmy. Na starcie pojawiło się wiele osób, którzy postawili sobie za cel pokonanie dystansu 5 km w dobrej formie. Byli też, ci którzy rywalizowali o zwycięstwo w biegu. Zwyciężył Krzysztof Musiał w czesie 18 min i 18 sek. Wśród kobiet najlepszą okazała się Agnieszka Motyka z Malechowa.

Na mecie ciepła herbata i losowanie dwóch kubków termicznych ufundowane przez Koszalińskie TKKF - jeden trafił do Waldemara Kozłowieckiego, a drugi do Janka Zelka.

WYNIKI                 KLASYFIKACJA

 
3. GP Klubu Biegacza - relacja

3. GP KLUBU BIEGACZA 2011 / 2012

17 grudnia 2011r. okazał się mniej sprzyjający, ponieważ temperatura powietrza to 4 st., ale w wyniku silnego odczuwalna dużo niższa. Dodatkowo przelotne opady deszczu co znacząco wpłyneło na ilość starujących. Na starcie zameldowali się najwytrwalsi. Start jak zawsze nastąpił o godz. 10.00. Zwyciężył  Mieczysław Baran w czsie 18 min 36 sek.

Bieg był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, ale smaczna słodka herbata sporządzona przez Darka Jarosza wynagrodziła wysiłek zawodnikom włożony w pokonanie 5km. Kolejna 4 edycja już w 2012 roku. Zapraszamy .......

WYNIKI              KLASYFIKACJA

 

 
2.GP Klubu Biegacza - relacja

2. GP KLUBU BIEGACZA 2011 / 2012

26 listopada 2012 roku i kolejna udana edycja Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza TKKF "Przylesie" Koszalin zgromadziła na starcie 26 osób. Super dogoda dopisała wszystkim, którzy postanowili sobotni poranek spędzić w sposób aktywny.

Na mecie tradycyjna herbata malinowa sporządzona przez Prezesa Klubu Darka Jarosza oraz herbata cytrynowa przez Łukasza Żmiejko. Losowanie okazało się szczęśliwe dla "15" na mecie, był Mariusz Trębacz - otrzymał koszulkę biegową ufundowaną przez KTKKF

Jest to kolejny udany sezon naszego klubu pod względem organizacji cyklu imprez, który ma na celu aktywizację szerokiej grupy osób aktywnych spędzających swój wolny czas na łonie natury. Piękne tereny Góry chełmskiej prowokują do pokonywania tras, których jest wiele i o różnej  trudności. Każdy może wybrać coś dla siebie ...

WYNIKI                  KLASYFIKACJA

 
1. GP Klubu Biegacza 2011/2012

1. GP KLUBU BIEGACZA 2011 / 2012


W dniu 22 października 2012 roku Amatorski Klub Biegacza TKKF "Przylesie" zainaugurował rywalizację na znanej trasie w miejscowości Kłos u podnóża Góry Chełmskiej w ramch Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012.  W tym sezonie zaplanowano 6 edycji takich biegów. We wszystkich biegach startujemy bezpłatnie, a na mecie czeka ciepły napój oraz nagroda do losowania wśród tych, którzy pokonają wyznaczony dystans.

Trasa tradycyjnie o długości 5km, w kształcie pętli sprzyja uzyskiwaniu dobrych wyników. Dla jednych była to wspaniała okazja pokonania swoich słabości a z drugiej strony dla innych sprawdzenie poziomu wytrenowania organizmu. Kolejny bieg już w listopadzie. Zapraszamy tych, którzy już złapali bakcyla oraz tych którzy się wachają.

WYNIKI                  KLASYFIKACJA