NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

ORGANIZUJEMY...

FLAGOWE IMPREZY KOSZALIŃSKIEGO TKKF

Bieg Karnawałowy, Marsz Nordic Walking, MTB - odbywa się od 2010r. z końcem karnawału. Od 2011r. do imprezy włączyliśmy również wyścig rowerów MTB. Impreza odbywa się w okolicy koszalińskiego amfiteatru, a wyznaczona trasa przebiega przez atrakcyjne fragmenty parku Książąt Pomorskich (trasa zróżnicowana, częściowo asfaltowa, przełajowa). W 2011r. bieg odbył się w innowacyjnej i autorskiej (Michała Bielińskiego) formule "Biegu na Dochodzenie". 

Koszaliński Bieg Górski (5 i 15km), Marsz Nordic Walking (5km), wyścig rowerów MTB (10km).  Odbywa się w kwietniu od 2010r. Wyznaczona pętla (ok. 5km) przebiega ścieżkami leśnymi w okolicy Góry Chełmskiej. Trasa biegu jest bardzo wymagająca, z przewyższeniami znacząco przekraczającymi minimum, które uprawnia do określania biegu jako "górski". Trasa marszu jest nieco łatwiejsza. Obecnie bieg odbywa się na dwóch dystansach - 5 i 15km. 

Międzynarodowy Bieg Wenedów (10km), II Marsz Nordic Walking na Rynku (4km)  - obecnie jest to bieg o najdłuższej tradycji, rozgrywany od 2003r. Od 2010 roku wraz z biegiem organizowany jest marsz Nordic Walking (4km). Atestowana 10-kilometrowa trasa wytyczona jest w centrum koszalina. 

Cross Góry Chełmskiej (5km i 20km), Nordic Walking (5km i 10km), MTB (5km i 20km)  - po raz pierwszy został zorganizowany w 2008r. Obecnie podczas imprezy przeprowadzany jest też marsz Nordic Walking oraz wyścig MTB. Trasa wiedzie ścieżkami leśnymi w okolicy Góry Chełmskiej. Trasa jest pofałdowana, lecz dystans (5km) pozwala na jej pokonanie również początkującym amatorom ruchu na świeżym powietrzu. 

Bieg Sylwestrowy (5km), Nordic Walking (3km)  - odbywa się 31 grudnia. Impreza powstała w 2009 roku, a w jej trakcie przeprowadzany jest również marsz Nordic Walking. Od 2011 roku przewidziano również wyścig MTB.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Pięcioboju L.A. - impreza pozyskana w 2008 roku. Odbywa się w obsadzie międzynarodowej i bardzo dynamicznie się rozwija.